Fakty

Formula E Sezon 4 Runda 1 – Hong Kong ePrix

Runda 1 – Hong Kong ePrix Pierwszy wyścig odbył się 2 grudnia 2017 roku na ulicznym torze w Hong Kongu. Kierowcy do przejechania mieli łącznie 43 okrążenia. Całkowita długość trasy wynosiła 128,72 km. Organizatorzy tego dwudniowego cyklu przygotowani byli na publiczność na poziomie 41 tyś osób.
czytaj więcej

Formula E - Sezon 4

4 sezon FIA Formula E wystartował 2 grudnia 2017 roku. Dwa pierwsze wyścigi odbyły się w Hong Kongu.
czytaj więcej

FanBoost - 13 Stycznia kolejny wyścig w Marakeszu.

13 Stycznia kolejny wyścig w Marakeszu. Nie wszyscy wiemy, że w tej formule wyścigów istnieje opcja FanBoost. Ciekawi Was co to jest ? Zapraszamy Was do lektury. FanBoost Formuły E - wyjątkowa interakcja Elektryczne samochody wyścigowe to nie jedyna wyjątkowa cecha Mistrzostw Formuły E FIA. To także jedyny sport na świecie, który pozwala fanom wywierać wpływ na wynik wyścigu.
czytaj więcej

Formula E - Sezon 3

Za tydzień 13 stycznia kolejny wyścig 4 sezonu Formuły E. Kierowców będzie gościł Marakesz ! Aby płynnie Was wprowadzić do tego co się dzieje w 4 sezonie przedstawiamy podsumowanie 3 sezonu czyli wyścigów które odbyły się w sezonie 2016 / 2017.
czytaj więcej

Formula E - Sezon 2

Drugi sezon formuły E zgodnie z planem wystartował 24 października 2015 a zakończył się 3 lipca 2016 w Londynie. W tej edycji sezonu zaplanowano 10 wyścigów. Zgodne z założeniami cykl rozpoczął się w Azji. Następnie kierowcy odwiedzili obie Ameryki z których przylecieli na Stary Kontynent gdzie odbyły się cztery wyścigi ePrix.
czytaj więcej

Wystartował 4 sezon Formuły E. – Zapoznajmy się z historią. Sezon 1.

Wystartował 4 sezon Formuły E. – Zapoznajmy się z historią. Sezon 1. Projekt Formuła E jest projektem powołanym przez konsorcjum Formula E Holdings i licencjonowanym przez FIA. Za datę jego powołania przyjmuje się rok 2012. Inauguracja projektu czyi pierwsze ePrix miało miejsce 13 września 2014 roku.
czytaj więcej

1 2 3 4 5