Pojazdy

Fiat 500e – elektryczna, stylowa zabawka do miasta

„Gdy siedzę w małym, pięknym Fiacie, czuję się jakbym była w inny świecie. Świecie, gdzie nie mierzy się sukcesu wielkością, zamożnością, wielością posiadanych rzeczy, szybkością awansów i wyścigiem szczurów, tylko w świecie piękna, którym się delektujemy w każdej chwili. Piękna, które niczemu nie służy, ono po prostu jest, bo taki jest ten inny świat. Fiacik pasuje do niego idealnie. Dlaczego? Bo nie kopci, nie brudzi, nie hałasuje, nie przytłacza, nie przeszkadza, bo nie zabiera zbyt wiele miejsca, jest zwinny, ujmujący i zawsze uśmiechnięty :) Kolorystyka pomarańczowego Fiacika z białym wnętrzem kojarzy mi się ze słońcem i ciepłym wiatrem, z czystą nieskażoną radością. Brawo dla tych, którzy z tak użytkowej rzeczy jaką jest samochód, stworzyli małe dzieło sztuki, które przemieszczając się ulicami miasta, tworzy nową i lepszą elektro-rzeczywistość.” Ama
czytaj więcej

Nissan e-NV200 40kWh: samochód dostawczy pełen innowacyjnych technologii

Większy zasięg, duża ładowność: udoskonalony Nissan e-NV200 zmienia zasady gry w segmencie małych samochodów dostawczych
czytaj więcej

VW e-GOLF 2016

VW e-Golf 2016 e-Golf bazuje na świetnej, dobrze skomponowanej i popularnej na całym świecie konstrukcji Golfa w wersji spalinowej .
czytaj więcej

Tesla 3

Tesla 3 Tesla 3 zalicza się do samochodów klasy średniej i jest dostępny w USA w cenie 35 tyś dolarów, co powoduje stosunkowo duże zainteresowanie tym modelem, który to może śmiało konkurować z innymi elektrykami w tym segmencie.
czytaj więcej

Nowe Volvo V40

Informujemy, że nowe Volvo V40, konkurujące z Audi A3 i BMW1, będzie występować również w wersji hybryda typu plug-in oraz w wersji 100% elektrycznej.
czytaj więcej

Chevrolet Bolt 2017

2017 Chevrolet Bolt EV Ten stosunkowo niewielki samochód pozwala przejechać 380 km na jednym ładowaniu. Jest to odległość, która zadowoli większość użytkowników aut elektrycznych.
czytaj więcej

1 2 3 4 5