Pojazdy

Nissan e-NV200 40kWh: samochód dostawczy pełen innowacyjnych technologii

Większy zasięg, duża ładowność: udoskonalony Nissan e-NV200 zmienia zasady gry w segmencie małych samochodów dostawczych
czytaj więcej

VW e-GOLF 2016

VW e-Golf 2016 e-Golf bazuje na świetnej, dobrze skomponowanej i popularnej na całym świecie konstrukcji Golfa w wersji spalinowej .
czytaj więcej

Tesla 3

Tesla 3 Tesla 3 zalicza się do samochodów klasy średniej i jest dostępny w USA w cenie 35 tyś dolarów, co powoduje stosunkowo duże zainteresowanie tym modelem, który to może śmiało konkurować z innymi elektrykami w tym segmencie.
czytaj więcej

Nowe Volvo V40

Informujemy, że nowe Volvo V40, konkurujące z Audi A3 i BMW1, będzie występować również w wersji hybryda typu plug-in oraz w wersji 100% elektrycznej.
czytaj więcej

Chevrolet Bolt 2017

2017 Chevrolet Bolt EV Ten stosunkowo niewielki samochód pozwala przejechać 380 km na jednym ładowaniu. Jest to odległość, która zadowoli większość użytkowników aut elektrycznych.
czytaj więcej

KIA Soul EV

KIA Soul EV Charakterystyczna sylwetka KIA Soul jednym przypadła do gustu, w innych budzi negatywne odczucia. Fakt że bryła jest inna od wszystkich, teraz mamy możliwość zobaczyć ją w wersji elektrycznej.
czytaj więcej

1 2 3 4 5