Aktualności

Znamy francuskie ceny elektrycznego Renault Master Z.E.

Auto po kilku miesiącach od zapowiedzi trafia na rynek. Jest to pierwszy tak duży samochód dostawczy z napędem elektrycznym. Biorąc pod uwagę kierunek rozwoju rynku motoryzacyjnego, to może być bardzo ciekawa propozycja.
czytaj więcej

Porsche dołącza do grona elektro

Producent luksusowych pojazdów, firma Porsche, planuje wprowadzić do swojej oferty w pełni elektryczny samochód w roku 2020. Co ciekawe, miałby on zadebiutować w Indiach, a ceny nowego modelu nie są jeszcze znane.
czytaj więcej

Volkswagen wyprodukuje 20 modeli tylko na prąd

Volkswagen postanawia zmienić swój niechlubny nieekologiczny wizerunek i zaczyna coraz bardziej rozwijać branżę samochodów elektrycznych oraz autonomicznych. Po ostatnich aferach spalinowych może to być bardzo dobry kierunek.
czytaj więcej

Nowe pojazdy z Chin

Już niebawem na polskim rynku elektromobilności ma pojawić się nowy poważny gracz. Mowa o firmie Govena Lighting, która zamierza wprowadzić do naszego kraju auta marki Roewe.
czytaj więcej

Elektryczny Renault Zoe wkrótce w Genewie

Dotychczas mogliśmy słyszeć tylko pogłoski na temat nowego samochodu elektrycznego ze stajni Renault. Teraz mamy już oficjalną informację, iż model Zoe R110 zostanie zaprezentowany na marcowych targach w Genewie.
czytaj więcej

Leaf za Zwrotnikiem Koziorożca

Arkady Fiedler 14 lutego rozpoczął niesamowitą podróż samochodem elektrycznym wzdłuż całego kontynentu afrykańskiego. Podróżnik ma do pokonania łącznie ponad 15 tysięcy kilometrów. Jakie są jego pierwsze obserwacje?
czytaj więcej