Aktualności

Włamali się do Tesli Model 3 – w nagrodę dostali auto

Dwójka hakerów włamała się do modelu Tesla 3 i pomimo braku karty, wyświetlała informacje zawarte w systemie multimedialnym. Dostali za to nagrodę i samochód, który udało im się otworzyć.
czytaj więcej

GDDKiA: 22 oferty na punkty ładowania samochodów elektrycznych

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że otworzyła oferty na dzierżawę 13 miejsc pod stacje ładowania samochodów elektrycznyhch. Trzy firmy złożyły łącznie 22 oferty, gdzie każda oferta dotyczy jednego miejsca.
czytaj więcej

Poczta Polska i Energa podpisały list intencyjny ws. rozwoju elektromobilności

Poczta Polska przygotowuje się do wprowadzenia samochodów elektrycznych. Pomóc ma w tym Energa. Obie firmy podpisały list intencyjny – będą wspólnie rozwijać transport oparty na pojazdach tego typu.
czytaj więcej

Toyota sprzedaje w Europie coraz więcej hybryd

W pierwszym kwartale tego roku gama modeli hybrydowych oferowanych przez Toyota Motor Europe wzbogaciła się o trzy nowe samochody i wynosi obecnie 19 modeli. Sprzedaż TME w pierwszym kwartale tego roku okazała się o 14% wyższa rok do roku, a udział firmy w rynku wzrósł do 5,2%.
czytaj więcej

Audi Q2L e-tron oraz Audi AI:me zadebiutują w Szanghaju

Na wystawie motoryzacyjnej Auto Shanghai 2019, Audi przedstawi dwie światowe premiery: model AI:me oraz całkowicie elektrycznego SUVa Q2L e-tron – samochód stworzony na potrzeby rynku chińskiego, produkowany w fabryce w Foshan. Pierwsze egzemplarze pojazdu trafią do klientów latem 2019 r. Publiczność na targach będzie mogła się również zapoznać z Audi e-tron, który pojawi się w chińskich salonach w II połowie bieżącego roku.
czytaj więcej

Audi e-tron rozchodzi się jak świeże bułeczki

Audi rozpoczęło w marcu dostawy całkowicie elektrycznego modelu e-tron do pierwszych klientów w Europie. Większość egzemplarzy pojazdu trafiła do Niemiec (490) oraz Norwegii (621).
czytaj więcej