Aktualności

Volkswagen rozpoczyna w USA rozbudowę fabryki na potrzeby produkcji samochodów elektrycznych

Volkswagen rozpoczął budowę linii produkcyjnej samochodów elektrycznych skonstruowanych w oparciu o modułową platformę MEB.
czytaj więcej

Audi i 4Mobility Carsharing uruchamiają w Trójmieście usługę wynajmu aut na minuty

4Mobility we współpracy z marką Audi uruchamia usługi car-sharing w Trójmieście, kontynuując ekspansję na rynku krajowym. Mieszkańcy i turyści będą mogli korzystać z pierwszego w tym regionie car-sharingu Premium. Do ich dyspozycji zostanie oddanych na początek 60 nowych samochodów segmentu Premium - Audi A3 z silnikiem o mocy 150KM.
czytaj więcej

Poczta Polska stawia na elektromobilność. Do floty dołączają pierwsze dostawcze e-auta

Pracownicy Poczty Polskiej od połowy listopada br. będą doręczać paczki przy pomocy elektrycznych Nissanów e-NV200, które w usłudze wynajmu długoterminowego dostarczy firma Arval Service Lease Polska. Poczta posiada obecnie największą flotę użytkowych aut elektrycznych w Polsce.
czytaj więcej

Warszawa stolicą światowej elektromobilności

Już tylko tydzień pozostał do Global e-Mobility Forum. 21 listopada br. roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie spotkają się światowi liderzy elektromobilności.
czytaj więcej

Dokładniejsza prognoza pogody dzięki samochodom? Toyota testuje nowy system

Toyota wspólnie z japońskim serwisem pogodowym Weathernews rozpoczęły testy nowego systemu, który ma za zadanie zwiększyć dokładność prognozy pogody dzięki kombinacji danych meteorologicznych z danymi rejestrowanymi podczas pracy wycieraczek samochodów połączonych w sieci.
czytaj więcej

Citroën zaprezentował model C5 Aircross SUV Hybrid z napędem hybrydowym typu plug-in

Citroën wprowadzana na rynek model C5 Aircross SUV Hybrid wyposażony w napęd hybrydowy typu plug-in. Samochód dysponuje mocą systemową 225 KM i maksymalnym momentem obrotowym 320 Nm. Za jego napęd odpowiada silnik benzynowy o mocy 180 KM i jednostka elektryczna dostarczająca 109 KM. Hybrydowy Citroën został wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 13,2 kWh. Zasięg pojazdu w trybie zeroemisyjnym wynosi 50 km (WLTP) a prędkość maksymalna 135 km/h.
czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 188 189 190