Aktualności

Elektryczne skutery ING w Warszawie

22 sierpnia na warszawskie ulice wyjechało 60 skuterów elektrycznych ING. To kolejna akcja banku organizowana w ramach partnerskiej współpracy z firmą Jeden Ślad - siecią elektrycznych skuterów miejskich.
czytaj więcej

Rajd Polski Nowych Energii kolejne informacje

Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia 7. Rajdu Polski Historycznego i do rozgrywanego jednocześnie z nim 1. Rajdu Polski Nowych Energii (29 sierpnia-1 września 2018), ważnej międzynarodowej imprezy, organizowanej przez Automobilklub Krakowski.
czytaj więcej

Kolejne autobusy elektryczne Solaris jadą do Berlina

Berlińska spółka transportu publicznego BVG zamówiła 15 bezemisyjnych autobusów o długości 12 m. Do niemieckiej stolicy trafią one w 2019 roku.
czytaj więcej

Infiniti pokaże pierwszego w pełni elektrycznego speedstera w historii

Podczas zbliżającego się Pebble Beach Concours d'Elegance 2018, marka Infiniti przedstawi samochód koncepcyjny o nazwie Prototype 10.
czytaj więcej

Autobusy elektryczne z Wrocławia dla kolejnego szwedzkiego miasta

Firmy transportowe Bivab i Uddevalla Omnibus zamówiły cztery autobusy elektryczne dla miasta Uddevalla w zachodniej Szwecji. Autobusy zostaną wyprodukowane w fabryce Volvo we Wrocławiu.
czytaj więcej

Marcin Gortat postanowił zakupić nowe Porsche

Marcin Gortat, jedyny polski koszykarz w NBA, przed rozpoczęciem kolejnego sezonu odwiedził ojczyznę i odebrał swój nowy samochód. Do podróży po kraju służy mu Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo.
czytaj więcej