Aktualności

Poczta Japońska otrzyma 1200 elektrycznych Mitsubishi

1200 pojazdów elektrycznych Mitsubishi zostanie wprowadzonych do eksploatacji przez Japan Post (Pocztę Japońską) do końca marca 2021 r.
czytaj więcej

Lotus Evija - brytyjski hiperelektryk

Lotus Evija - pierwszy w pełni elektryczny samochód brytyjskiego producenta.
czytaj więcej

Mustang Mach-E będzie miał baterie z Wrocławia

Choć nowy model będzie produkowany w meksykańskiej fabryce Forda, to baterie do tego modelu będą pochodzić z wrocławskiej fabryki LG Chem - podaje New York Times.
czytaj więcej

Pierwsza Skoda Citigoe iV opuściła linię produkcyjną fabryki w Bratysławie

Skoda wyprodukowała pierwszy w pełni elektryczny samochód. Model Citigoe iV właśnie zjechał z linii produkcyjnej w fabryce w Bratysławie. Ten przyjazny dla środowiska pojazd jest doskonale przystosowany do jazdy w miejskich warunkach. Pierwszy w pełni elektryczny model Skody jest dostępny na rynku polskim w limitowanej ofercie premierowej.
czytaj więcej

Solaris wyróżniony nagrodą Lidera Elektromobilności

Podczas międzynarodowej konferencji Global e-Mobility Forum w Warszawie firma Solaris została wyróżniona nagrodą Lidera Elektromobilności za wkład w rozwój transportu bezemisyjnego w Polsce.
czytaj więcej

Pierwsza w pełni elektryczna łódź z akumulatorami pochodzącymi z odzysku

Firma Seine Alliance zaprezentowała Black Swan, pierwszą łódź elektryczną zaprojektowaną z myślą o obsłudze prywatnych lub biznesowych rejsów po Sekwanie, wyposażoną w akumulatory pochodzące z odzysku.
czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 189 190 191