Aktualności

Volkswagen wprowadza na rynek ładowarkę do samochodów elektrycznych

Volkswagen wprowadza na rynek ładowarkę, dzięki której klienci będą mogli wygodnie i szybko zasilić w domu akumulator swojego auta. ID. Charger (tak nazywa się to urządzenie) umożliwia ładowanie akumulatorów prądem o mocy do 11 kW, co oznacza, że proces ten odbywa się prawie pięć razy szybciej niż w wypadku ładowania z domowego gniazda prądu.
czytaj więcej

Black Friday to za mało. Na stacjach ładowania GO+EAuto rusza Mikołajkowa promocja

Gdy cały świat szaleje przed zbliżającym się "Black Friday", GO+EAuto przygotowało swoją, lepszą promocję. Na stacjach ładowania należących do polskiej spółki, jutro (28 listopada) od godziny 12:00 zacznie obowiązywać tańszy cennik.
czytaj więcej

SEAT e-Scooter. Pierwszy elektryczny jednoślad marki

Nowy, całkowicie elektryczny skuter SEAT-a wyjedzie na drogi w 2020 r. Model e-Scooter został zaprojektowany w taki sposób, aby jak najlepiej wpisać się w rosnący trend współdzielonej mobilności.
czytaj więcej

Zdaniem BMW era elektryków wspomaganych silnikiem spalinowym dobiega powoli końca

Co najgorszego może nam się przytrafić podróżując elektrykiem? Może nam się skończyć zasięg.
czytaj więcej

Poznaliśmy pierwsze dane techniczne BMW i4

BMW Group poinformowało, że technologia eDrive piątej generacji zadebiutuje w produkowanym od 2020 roku elektrycznym SUVie iX3 i będzie później stosowana również w zeroemisyjnych modelach iNEXT oraz i4.
czytaj więcej

Po wprowadzeniu zmian ustawodawczych Nissan zmienia ceny samochodów elektrycznych

Mając na uwadze zachodzące zmiany ustawodawcze, Nissan stworzył ofertę dostosowaną do warunków wchodzącego w życie Rozporządzenia w sprawie wsparcia dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Dzięki obniżeniu ceny bazowej, po uzyskaniu dofinansowania klient otrzymuje Nissana LEAF już za 82 600 zł.
czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 189 190 191