Aktualności

Nowe wersje Nissana Leaf właśnie weszły na rynek

Nissan potwierdził ewolucję odnoszącego sukcesy elektrycznego modelu Leaf, ogłaszając wprowadzenie na rynek dwóch wersji LEAF 3.ZERO. Nowa oferta przypadnie do gustu szerszemu gronu nabywców samochodów elektrycznych, a oba modele można zamawiać już od 10 stycznia 2019 roku.
czytaj więcej

Volkswagen obniżył cenę elektrycznego up!a

Dostępny od końca 2013 roku e-up! wciąż jest jednym z najbardziej wydajnych samochodów elektrycznych oferowanych na rynku. Teraz, po obniżeniu ceny o 15.400 zł, również jednym z najtańszych.
czytaj więcej

Andrzej Gołota dostał w prezencie bardzo rzadko spotykany na drogach samochód

Znany Polski pięściarz Andrzej Gołota otrzymał od swojej żony rzadko spotykany w Polsce samochód. Sportowiec na swoje 51 urodziny dostał nową Teslę Model S.
czytaj więcej

Chińczycy zaprezentowali największy ekran w historii motoryzacji

Producenci samochodów prześcigają się w coraz nowszych rozwiązaniach technologicznych. Klasyczne pokrętła i przyciski odchodzą powoli do lamusa, zastępowane przez ekrany dotykowe. Chińska firma Byton przeszła jednak samą siebie, prezentując światu ekran centrum multimedialnego o przekątnej... 48 cali.
czytaj więcej

Nowy patent Toyoty ma zwiększyć pojemność baterii aut elektrycznych

Naukowcy z północnoamerykańskiego instytutu Toyoty oraz Uniwersytetu Monash w Australii opracowali nowe elektrolity, które można zastosować w bateriach różnych typów. Zwiększają pojemność i bezpieczeństwo nowoczesnych baterii, co ma za zadanie przełożyć się na większą funkcjonalność samochodów elektrycznych i urządzeń mobilnych.
czytaj więcej

Tesla będzie produkowana w Chinach

07 stycznia zainaugurowano budowę pierwszej fabryki Tesli poza terytorium Stanów Zjednoczonych. Nowy zakład zostanie uruchomiony w regionie Szanghaju. Plany zakładają, że do końca 2019 r. bramy chińskiej fabryki opuszczą pierwsze egzemplarze całkowicie elektrycznego Modelu 3. Według informacji udzielonych przez Elona Muska w mediach społecznościowych, zakład osiągnie „wysoki poziom produkcji” w 2020 r.
czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 102 103 104