Aktualności

Najmocniejszym Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid rozpędzimy się aż do 295 km/h

Topowy wariant SUV-a o mocy 680 KM i do 40 kilometrów zasięgu w trybie czysto elektrycznym.
czytaj więcej

Porsche przygotowuje swój personel do produkcji modelu Taycan

Elektromobilność daje zatrudnienie: wprowadzenie modelu Taycan – pierwszego samochodu sportowego ze Stuttgartu-Zuffenhausen z napędem całkowicie elektrycznym – pozwoli firmie Porsche stworzyć 1500 dodatkowych miejsc pracy.
czytaj więcej

Solaris zdobywa kolejne znaczące zamówienie z Włoch

Firma Solaris Bus pozyskała kolejne zamówienie na bezemisyjne autobusy Solaris Urbino 12 electric z Włoch. Po podpisanej niedawno umowie z ATM Milano, na mocy której do Mediolanu może trafić nawet 250 pojazdów tego typu, polski producent otrzymał zamówienie od przewoźnika ACTV SPA Venezia na 30 elektrobusów Urbino 12 electric i infrastrukturę służącą uzupełnianiu energii. Łączna wartość pozyskanego kontraktu przekracza kwotę 20 milionów euro.
czytaj więcej

Tak prezentuje się Porsche Taycan praktycznie bez żadnego kamuflażu

Premiera wersji seryjnej pojazdu odbędzie się we wrześniu tego roku.
czytaj więcej

Elektryczny następca Audi R8 może powstać z pomocą Rimaca

Jak donosi „Car Magazine”, Audi prowadzi rozmowy z Rimac Automobili na temat współpracy przy budowie elektrycznego supersamochodu, który docelowo ma zastąpić w ofercie spalinowe Audi R8.
czytaj więcej

Volkswagen ID.R zbliża się do rekordowej próby na Górze Tianmen

Teraz mocny odcień czerwieni popycha e-mobilność do granic możliwości - Volkswagen ID.R zbliża się do rekordowej próby na Górze Tianmen w Chinach ze specjalnym oklejeniem.
czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 7 160 161 162