Aktualności

IX Zlot EV w Żyrardowie

Już po raz dziewiąty 11 i 12 maja tego roku fani elektromobilności spotkali się na stadionie kolarskim w Żyrardowie.
czytaj więcej

Wodorowe Toyoty Mirai taksówkami w Kopenhadze

Osiem wodorowych Toyot Mirai trafiło do firmy taksówkowej DRIVR w Kopenhadze. Elektryczne sedany Toyoty zasilane ogniwami paliwowymi w stolicy Danii to kolejna flota tych samochodów, udostępniona szerokiej rzeszy użytkowników. To także element dążenia krajów skandynawskich do całkowitej wymiany parku taksówek na auta bezemisyjne do 2025 roku.
czytaj więcej

Sprzedaż samochodów elektrycznych w Norwegii

W kwietniu w Norwegii zarejestrowano 4 462 nowych samochodów osobowych o zerowej emisji. To o 896 więcej (+ 25,1%) niż w analogicznym okresie 2018 r. W kwietniu zeroemisyjne samochody osobowe osiągnęły 39,6% udziału w rynku. Dla porównania, ich rynkowy udział w kwietniu 2018 r. wyniósł 25,4%. Rekord w tym zakresie osiągnięto w marcu bieżącego roku. Udział wyniósł wówczas 58,4%, zaś liczba rejestracji – 10 728 szt.
czytaj więcej

Nowa jakość na długich trasach - moc ładowania Audi e-tron

Modelem e-tron koncern Audi dostosowuje elektromobilność do długich tras – także dzięki mocy ładowania, wyróżniającej ten model wśród konkurentów.
czytaj więcej

Elektryczny pojazd Triggo wyruszył na drogi

Pojazd elektryczny stworzony w Polsce wyjeżdża właśnie na ulice. Jego wdzięczna nazwa to Triggo.
czytaj więcej

Porsche zorganizowało konkurs: Mobilność na rzecz lepszego świata

Porsche ogłosiło rozpoczęcie konkursu pt. „Mobilność na rzecz lepszego świata". Producent sportowych samochodów ze Stuttgartu wspólnie z partnerami poszukuje świeżych pomysłów i rozwiązań technicznych służących rozwojowi zrównoważonej mobilności.
czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 136 137 138