Aktualności

Udany początek przedseryjnej produkcji komponentów do ID.3

W zakładach Volkswagena w Zwickau rozpoczęła się przedseryjna produkcja modelu ID.3*.
czytaj więcej

Żabka Polska testuje e-Craftera w Poznaniu

Żabka testuje dostawczy samochód elektryczny przekazany przez markę Volkswagen, lidera segmentu samochodów dostawczych. Obie firmy połączyły swoje zasoby i w ramach współpracy aktywnie promują nowoczesną logistykę miejską z myślą o środowisku naturalnym oraz społecznościach lokalnych.
czytaj więcej

Kolejne trolejbusy marki Solaris trafią do włoskich miast

W 2020 roku firma Solaris Bus zrealizuje dostawy kolejnych trolejbusów do Włoch. Operatorzy SETA Modena oraz TEP Parma, świadczący usługi transportowe w położonym na północy kraju rejonie Emilia-Romania, złożyli zamówienia na łącznie 18 nowoczesnych pojazdów Solaris Trollino 12.
czytaj więcej

Toyota rozpoczyna testy zautomatyzowanych pojazdów na miejskich drogach publicznych w Europie

Toyota ogłasza rozpoczęcie programu testów zautomatyzowanej jazdy (AD – Automated Drive) na drogach publicznych w Europie. Po udanych symulacjach i próbach na zamkniętych torach, Toyota przenosi opracowane przez siebie systemy automatycznej jazdy do rzeczywistego otoczenia miejskiego - tętniącego życiem centrum Brukseli w Belgii. Testowy pojazd, Lexus LS, będzie poruszać się po stałej trasie w stolicy Unii Europejskiej przez 13 miesięcy.
czytaj więcej

Nowe Renault Zoe z pozytywnymi zmianami

Renault przedstawia nową odsłonę swojego samochodu elektrycznego. Nowy Renault Zoe może pochwalić się mocniejszym silnikiem i - co jeszcze ważniejsze - większym zasięgiem.
czytaj więcej

Ponad połowa nowych samochodów Toyoty w Europie to hybrydy

Pierwsze półrocze tego roku zakończyło się dla Toyoty w Europie z rekordowym wynikiem sprzedaży, napędzanym w znacznej mierze przez ogromną popularność hybryd. Gama hybryd TME obejmuje 20 modeli, w tym cztery nowe, które zadebiutowały w tym roku.
czytaj więcej

1 2 3 4 5 6 150 151 152