Aktualności

Elektryczne samochody dołączyły do floty Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie konsekwentnie kontynuuje unowocześnianie swojej floty i rozszerza ją o samochody elektryczne. Zarząd dąży do tego, aby zastępować wyeksploatowane auta spalinowe samochodami z napędem elektrycznym.
czytaj więcej

Podgórska: PGNiG przygotowuje się na nadchodzącą erę wodoru

Podczas 39 Zjazdu Gazowników Joanna Podgórska, dyrektor Departament Innowacji i Rozwoju Biznesu PGNiG, omówiła działania innowacyjne oraz działalność badawczo-rozwojową spółki, które wynikają ze strategii koncernu na lata 2017-2022.
czytaj więcej

Nowy rozdział w polskich rajdach. Klasa GO+EAuto dla samochodów elektrycznych

Właśnie dziś (17 marca) w Samochodowych Mistrzostwach Tychów w rywalizacji po raz pierwszy wzięły udział samochody elektryczne. Z myślą o tego rodzaju pojazdach powstała specjalna klasa GO+EAuto.
czytaj więcej

Tesla zaprezentowała Model Y

Tesla zaprezentowała całkowicie elektryczny crossover Model Y. Premiera odbyła się w studiu projektowym zlokalizowanym w Hawthorne, w regionie Los Angeles.
czytaj więcej

Elektryczny Solaris na testach w Saragossie

Zdobywca tytułu miejskiego autobusu roku w konkursie „Bus of the Year 2017”, model Solaris Urbino 12 electric, został wypożyczony na kilkutygodniowe testy w stolicy Aragonii, Saragossie. Testy liniowe na bezemisyjnym pojeździe z Polski przeprowadzi miejscowy przewoźnik – Avanza Zaragoza.
czytaj więcej

Nowy James Bond przesiada się do elektrycznego Astona Martina

Po raz pierwszy w historii w filmie o przygodach Jamesa Bonda główny bohater będzie jeździł samochodem elektrycznym. Będzie to limitowany model Aston Martin Rapide E warty 250 tys. funtów.
czytaj więcej

1 2 3 4 5 119 120 121