Aktualności

Zakład Renault we Flins wyprodukował już ponad 200 tys. samochodów elektrycznych

25 listopada z linii produkcyjnej zakładu Renault we francuskim Flins zjechał 200-tysięczny samochód elektryczny. Było to nowe Zoe przeznaczone na rynek holenderski. W latach 2012-2019 fabryka wyprodukowała 179 149 egzemplarzy tego modelu, ostatnia wersja jest montowana od lipca 2019.
czytaj więcej

Zakłady w Dolnej Bawarii przygotowane do produkcji modeli elektrycznych i autonomicznych od 2021 r.

BMW Group inwestuje ok. 400 milionów euro w produkcję BMW iNEXT w zakładach w Dingolfing. W ten sposób przedsiębiorstwo przygotowuje swoje największe zakłady produkcyjne w Europie do montażu samochodów BMW z napędem czysto elektrycznym przeznaczonych do wysoko zautomatyzowanej jazdy.
czytaj więcej

Tesla Cybertruck, Elon Musk i James Bond - co ich łączy? Niesamowita historia pewnego pojazdu

Inspiracje artystów i wizjonerów mają najróżniejsze źródła - często bardzo niekonwencjonalne. Podobnie było z Teslą Cybertruck, którą wyśnił sobie Elon Musk.
czytaj więcej

Solaris dostarczy trolejbusy do Norwegii

Zgodnie z umową podpisaną z przewoźnikiem Keolis Norge AS, Solaris Bus & Coach S.A. dostarczy 10 przegubowych trolejbusów Trollino 18 do drugiego co do wielkości miasta w Norwegii, Bergen.
czytaj więcej

Elektryczny Volkswagen ID.3 zdobywa tytuł „Best of moto.pl” w kategorii „Napęd Alternatywny”

ID.3, elektryczny Volkswagen nowej generacji skonstruowany na modułowej platformie MEB, w drugiej edycji konkursu „Best of moto.pl” zdobył tytuł najlepszego auta w kategorii „Napęd Alternatywny”.
czytaj więcej

Audi zwiększa wydatki na mobilność elektryczną

AUDI zaplanowało na najbliższe pięć lat łączną kwotę około 37 mld euro na wydatki na badania i rozwój oraz na inwestycje w rzeczowe aktywa trwałe. W kontekście planu działań, tzw. „mapy drogowej” na rzecz elektryfikacji, koncern z Ingolstadt planuje wydatki początkowe w wysokości 12 miliardów euro – więcej niż kiedykolwiek wcześniej - wyłącznie na mobilność elektryczną.
czytaj więcej

1 2 3 4 5 188 189 190