Aktualności

Porsche Mission E musi powstać w Niemczech

Stwierdzenie to łączy zarówno niektórych członków zarządu koncernu Porsche, ale również szeregowych pracowników produkcji. Wiele osób jest gotowych do poświęceń, aby ten elektryczny samochód powstał na niemieckiej ziemi.
czytaj więcej

Margot Robbie wraz z Nissanem promuje samochody elektryczne

W najnowszym filmie Nissana nominowana do Oscara aktorka Margot Robbie zakłada piankowy kombinezon i jako zapalona surferka stara się zainspirować ludzi do życia w większej zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju.
czytaj więcej

Aston Martin jako Lagonda zapowiada ultranowoczesnego SUV-a w 2021

Odrodzona przez Aston Martina ultraluksusowa marka Lagonda przygotowuje na 2021 r. premierę nowego elektrycznego SUV-a. Zaprezentowano nowy szkic samochodu z dość radykalnym designem, utrzymanym w motywie Lagonda Vision, zaprezentowanym w marcu podczas targów w Genewie.
czytaj więcej

Kia Niro EV ma przejechać nawet do 450 km

Kia zaprezentowała pierwsze zdjęcia elektrycznej wersji modelu Niro, czyli miejskiego SUV-a koreańskiego producenta, który doczekał się już tego wersji hybrydowej oraz hybrydy typu plug-in.
czytaj więcej

UPS wprowadza nowe pojazdy elektryczne

Firma UPS pokazała swoje nowe, eleganckie pojazdy z napędem elektrycznym, które wyglądają trochę jak z filmu animowanego „Auta”. Mają one mieć zasięg około 150 mil na jednym ładowaniu, czyli około 240 km.
czytaj więcej

25 000 zł dopłaty do auta elektrycznego w Polsce?

Brzmi to, jak piękny sen i pewnie tym snem po prostu pozostanie. Takie słowa jednak mogliśmy usłyszeć z ust ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego.
czytaj więcej