Aktualności

Deklaracja ABB: Możemy naładować auto 300 km w 10-12 minut

Pani Magdalena Malewska dyrektor sprzedaży i marketingu Dywizji Produktów i Systemów Elektryfikacji ABB w Polsce twierdzi, że powszechna opinia mówiąca, że ładowanie samochodu elektrycznego musi trwać długo to mit.
czytaj więcej

Volkswagen uruchomił stronę internetową poświęconą samochodom elektrycznym i hybrydowym

- modele, technologia, zasięg i czas ładowania - wszystko o możliwościach rozbudowanej aplikacji Car-Net - rodzina nowatorskich elektrycznych modeli I.D.
czytaj więcej

Elektryczne, koncepcyjne Lamborghini

Koncepcyjne, elektryczne „Terzo Millenio” to najnowszy projekt Lamborghini i naukowców Massachusetts Institute of Technology (MIT)
czytaj więcej

Ambitne plany marki OPEL/ VAUXALL

Grupa PSA po przejęciu marki Opel/ Vauxall, ogłosiła plan strategiczny Pace- z myślą o elektryfikacji. Głównym celem projektu jest sprawienie by Opel/ Vauxall znów stał się opłacalny do 2020 roku.
czytaj więcej

Idealny samochód elektryczny dla polskiego kierowcy

Wg polskich kierowców idealny samochód elektryczny powinien mieć zasięg 150 km, kosztować 60 tys. i być 4 osobowy. Powinien być także produkowany w Polsce.
czytaj więcej

Pierwsza prezentacja systemu omijania przeszkód stworzona przez grupę Renault

7 Listopada bieżącego roku grupa Renault ogłosiła, że opracowała autonomiczny system sterowania, który radzi sobie z trudnymi scenariuszami jazdy jak i posiada zdolność błyskawicznego unikania przeszkód drogowych. Prototyp tego systemu zamontowano w elektrycznym samochodzie Renault Zoe.
czytaj więcej