Aktualności

Formuła E: Możliwości nowego BMW iFE.18 robią wrażenie

Pierwszy samochód BMW Formuły E zadebiutował podczas sesji testowej w Maisach koło Monachium. Za kierowcą w pełni elektrycznego auta wyścigowego BMW Group zasiadł Tom Blomqvist.
czytaj więcej

Tesla Model Y ujrzy światło dzienne już w listopadzie 2019?

Tytułowe założenie wydaje się bardzo optymistyczne. Jednak takie informacje podała agencja Reutera i powołuje się na dwa nieoficjalne źródła.
czytaj więcej

Polski motocykl dakarowy LEM Thunder

Coraz więcej firm i instytucji wypuszcza na rynek pojazdy elektryczne. Swoich sił od ponad 5 lat w budowaniu motocykli elektrycznych próbują także studenci z jednej z czołowych uczelni technicznych w kraju, czyli Politechniki Wrocławskiej.
czytaj więcej

Koncepcyjne Audi z gry Gran Turismo wyjedzie na prawdziwy tor

Jedną z atrakcji tegorocznego sezonu wyścigów bolidów elektrycznych - Formuły E - będzie tzw. race taxi. Kibice będą przewożeni m.in. w dość nietypowym pojeździe, które swoją premierę miało na konsoli Sony Playstation 4. Audi postanowiło bowiem urzeczywistnić koncept e-tron Vision z Gran Turismo Sport.
czytaj więcej

Na Moto Show zostanie zaprezentowany elektryczny cross

Rozwój branży pojazdów elektrycznych dotyczy nie tylko samochodów, ale także motocykli. W trakcie imprezy Moto Show w Krakowie będziecie mieli możliwość zobaczyć właśnie elektryczny terenowy motocykl.
czytaj więcej

Elektryczna Arrinera zostanie sfinansowana z kryptowaluty. Nie chodzi o BitCoina

Polska spółka Arrinera, która zasłynęła wyprodukowaniem supersamochodu Hussarya, nie zamierza przegapić momentu wejścia na rynek samochodów elektrycznych. Powstał już projekt Arrinera Electric, który ma powstać w 2 lata od pozyskania środków na budowę. Niecodziennym, ale również innowacyjnym pomysłem wydaje się to, że budżet ma pochodzić z emisji własnej kryptowaluty.
czytaj więcej