Aktualności

Ustawa o elektromobilności i paliwach alternatywnych trafia pod obrady Rady Ministrów

W dni dzisiejszym na stronach RCL (Rządowe Centrum Legislacji) pojawiła się informacja na którą wszyscy czekamy. Minister Energii Krzysztof Tchórzewski przekazał projekt Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych z prośbą o przedłożenie pod obrady Rady Ministrów.
czytaj więcej

PRZEJAŻDŻKA PO GODZINACH: Z PRĄDEM CZY POD PRĄD?

Nawiązaliśmy współpracę ze stroną http://automobilownia.pl/. Dzięki uprzejmości autora większości tekstów Pana Szczepana Kolaczek będziemy dla Was mieli wiele ciekawych tekstów. Dzisiaj zaczynamy od testu Fiata 500e. Przecież nie samym prądem człowiek żyje ;) Dzisiaj 1 odcinek. Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej

Chiny- sprzedaż aut elektrycznych

W listopadzie, w państwie Środka sprzedaż samochodów całkowicie elektrycznych oraz hybryd typu plug-in wzrosła o 83% r/r do poziomu 119 000 egzemplarzy.
czytaj więcej

Światowa premiera MOIA

Światowa premiera podczas TechCrunch 2017 w Berlinie: MOIA przedstawiła ofertę z dziedziny Ride-Poolingu wykorzystującą pierwszy na świecie elektryczny pojazd do takiej mobilności
czytaj więcej

Świąteczny konkurs „Zaprzyjaźń się z elektromobilnością”

Do wygrania 5 pół godzinnych przejażdżek (voucherów) z naszym instruktorem, elektrycznym Fiatem e500.
czytaj więcej

Co o elektromobilności myśli Paweł Stasiaczek ?

Poprosiliśmy Pawła Stasiaczka, jedynego polskiego motocyklistę, który ukończył Rajd Paryż Dakar w 2017r. o udzielenie krótkiego wywiadu. Jako, że Paweł jest osobą mocno zabieganą ,odpowiedzi są krótkie i na temat. Z naszej strony pytania zadawała Kinga Więsek
czytaj więcej