Aktualności

Poziomy autonomiczności

Samochody napędzane alternatywnymi źródłami energii są bez wątpienia przełomem motoryzacyjnym, ale już z całą pewnością nie ciekawostką na światowych drogach. Często jednak tego typu pojazdy mylone są z samochodami autonomicznymi.
czytaj więcej

Elektryczny Jaguar I-Pace

Pierwszego marca tego roku odbyła się światowa premiera nowego modelu Jaguara, czyli I-Pace. Samochód posiada napęd elektryczny, świetne osiągi oraz bardzo ładny wygląd. Znamy już kilka szczegółów na jego temat.
czytaj więcej

Hybrydowy SUV Hondy już za kilka dni w Genewie

Po raz pierwszy w Europie Honda zaoferuje auto segmentu SUV z napędem hybrydowym. CR-V zadebiutuje już za kilka dni na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Genewie.
czytaj więcej

Samochody trzeciej generacji?

Rozwój samochodów napędzanych alternatywnymi źródłami zasilania w ostatnim czasie nabrał imponującego tempa. Nie inaczej jest także w sportowej wizytówce branży, czyli w Formule E.
czytaj więcej

Ford wkroczy do Formuły E?

Elektromobilność to w ostatnim czasie jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi motoryzacji. Ale również emocje związane ze sportową rywalizacją zachęcają kolejne duże firmy do udziału w elektrycznych cyklach wyścigowych.
czytaj więcej

Renault Trucks wprowadzi pojazdy elektryczne

Renault Turcks wprowadzi do sprzedaży gamę pojazdów z napędem elektrycznym do 2019 roku. 10-letnie doświadczenie firmy w tej dziedzinie powinno tutaj mocno zaprocentować.
czytaj więcej