Aktualności

Chiny atakują rynek aut na baterie

ChRL w chwili obecnej, w produkcji aut elektrycznych prześciga USA , aż czterokrotnie. I wszystko wskazuje na to, że ta liczba będzie rosnąć.
czytaj więcej

Audi świętuje pierwszy wyścig nowego sezonu Formuły E

Elektryzująca informacja: Audi świętuje pierwszy wyścig nowego sezonu Formuły E
czytaj więcej

Zamieńmy Skodę Octavię i Volkswagena Golfa na Elektryka

Polski rynek motoryzacyjny jaki jest wszyscy wiemy. Sprzedaż nowych aut systematycznie wzrasta. Na rynku aut nowych królują niepodzielnie takie pojazdy ja Skoda Octavia i Volkswagen Golf – auta z tym słynnym silnikiem Diesla. Wyniki statystyczne rynku aut nowych budują głównie firmy. Rejestracja na rynku indywidualnym to głównie pojazdy używane.
czytaj więcej

Polestar w Chinach

Marka należąca do Volvo POLESTAR podała do wiadomości, gdzie zlokalizuje swoje centrum produkcyjne. Będzie to miasto w Chinach: Chengdu. Nie jest to dla nas zaskoczenie, że producent wybrał właśnie ten kraj.
czytaj więcej

Polki wiedzą co dobre- wybierają elektryki!

Z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy innogy Polska wynika, że zainteresowanie autami elektrycznymi jest coraz większe. Jak pokazują analizy 51% Polaków i 60% przedsiębiorców rozważa zakup elektryka.
czytaj więcej

Nowy Nissan LEAF po raz pierwszy w Polsce

Od czasu swojej premiery w 2010 roku Nissan LEAF przełamywał kolejne stereotypy na temat samochodów elektrycznych, jednocześnie zdobywając pozycję światowego lidera. Po siedmiu latach i ponad 300.000 sprzedanych egzemplarzach japoński producent wprowadza drugą generację swojego flagowego pojazdu zeroemisyjnego, której polska premiera odbędzie się na Ogólnopolskich Targach Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market. Zwiększony zasięg oraz szereg zaawansowanych technologii sprawiają, że LEAF po raz kolejny wyznacza standardy wśród samochód elektrycznych przeznaczonych dla masowego odbiorcy.
czytaj więcej