Aktualności

Gigant przyspieszenia

Korzyści wynikające z użytkowania samochodów elektrycznych mają nie tylko związek z ekologią i finansami, ale także z osiągami takich pojazdów. Ze względu na swoją konstrukcję charakteryzują się one bardzo dużym przyspieszeniem, często nieosiągalnym dla spalinowych odpowiedników.
czytaj więcej

Popularne Fordy będą elektryczne

Z najnowszych doniesień agencji Reuters wynika, że prezydent Forda – Bill Ford – planuje zwiększyć inwestycję w samochody elektryczne do 11 miliardów dolarów. Do roku 2022 Ford chce mieć w swojej ofercie 40 samochodów elektrycznych i hybrydowych.
czytaj więcej

Nowy Opel Corsa również będzie z napędem elektrycznym

Nowa wersja Opla Corsy ma pojawić się już w przyszłym roku. Co ciekawe nie będzie już produkowany w Niemczech oraz będzie pierwszym modelem tej marki, który będzie w pełni elektryczny.
czytaj więcej

Tesla odnotowuje ogromne straty w 2017 roku

Zyski tej firmy nie mają się najlepiej. Tesla opublikowała swoje wyniki finansowe za ostatni kwartał 2017 roku. Straty są największe w jej historii, ale i tak mniejsze niż przewidywano. Czy sprzedaż Modelu 3 poprawi ich sytuację?
czytaj więcej

Elektryczna ofensywa Mercedesa

Mercedes-Benz w roku 2018 rozpocznie elektryczną ofensywę – plany niemieckiego producenta mają zostać ogłoszone już w trakcie Geneva Motor Show.
czytaj więcej

Elektromobilne centra

W naszym kraju elektromobilność traktowa jest ciągle trochę jako wiedza tajemna. Inaczej sytuacja wygląda na północy Europy, a Szwedzi wykonują kolejny krok w stronę elektryfikacji rynku motoryzacyjnego.
czytaj więcej