Aktualności

Porsche wykłada 6 miliardów

Porsche poinformowało, że w ciągu najbliższych czterech lat zainwestuje w rynek elektromobilności 6 miliardów euro. Do 2022 roku w centrum uwagi znajdą się zarówno pojazdy całkowicie elektryczne jak i hybrydy plug-in.
czytaj więcej

Stać nas na elektryka?

W naszym kraju samochody elektryczne są ciągle traktowane jako towar luksusowy, na który może pozwolić sobie niewielu. Czy tak jest w rzeczywistości i czy faktycznie nie stać nas na posiadanie takiego pojazdu?
czytaj więcej

Pierwszy kontakt

BMW i3 to samochód, który na pierwszy rzut oka wzbudza spore zainteresowanie. Nieszablonowa konstrukcja pojazdu powoduje, że ...
czytaj więcej

800 elektrycznych koni na tory wyścigowe

FIA wydała zgodę na utworzenie serii wyścigowej dla elektrycznych samochodów Tesli, a organizacja „Electric GT” już w tym roku wprowadzi na tory wyścigowe Electric Production Car Series.
czytaj więcej

Nowy gracz na rynku

Do 2022 roku każdy model Mercedesa ma posiadać swojego elektrycznego odpowiednika. Koncern Daimler chce zainwestować w rynek elektromobilności około 10 miliardów euro.
czytaj więcej

I cykl- Elektromobilność w krakowskich salonach sprzedaży samochodów

W Nowym Roku redakcja naszego portalu postanowiła zamieścić cykl reportaży na temat samochodów elektrycznych i stacji ładowania dostępnych w krakowskich salonach sprzedaży.
czytaj więcej