Aktualności

Nissan Leaf drugiej generacji na targach w Poznaniu

Na tegorocznych targach motoryzacyjnych w Poznaniu Nissan zaprezentuje między innymi LEAF-a drugiej generacji. Jest to najlepiej sprzedający się samochód elektryczny na świecie.
czytaj więcej

Audi Sport wspiera team EKS w Rallycrossie World RX

Od sezonu 2020, w Mistrzostwach Świata w Rallycrossie (World RX) startować będą samochody elektryczne. Obecnie Audi rozważa ewentualne zaangażowanie w serię w nowej formule.
czytaj więcej

Udany debiut nowego Audi e-tron FE05 na torze

Nowe Audi e-tron FE05 z Lucasem di Grassi za kierownicą, gładko pokonało swe pierwsze kilometry na testowym torze w hiszpańskim Monteblanco. Bolid ten będzie brał udział w wyścigach Formuły E.
czytaj więcej

Poznaliśmy więcej szczegółów z wypadku Tesli

Tesla sprawdziła dane z samochodu, który miał wypadek jakiś czas temu w Kalifornii. Okazało się, że auto poruszało się na autopilocie chwilę przed tym, jak wbiło się w betonową barierę.
czytaj więcej

Kolejny tragiczny wypadek z udziałem samochodu Tesli

To już kolejny śmiertelny wypadek z udziałem autonomicznego samochodu Tesli. Doszło do niego na jednej z autostrad stanu Kalifornia. Policja uważa, że konstrukcja pojazdu miała wpływ na obrażenia kierowcy.
czytaj więcej

Przyszłość marki BMW to samochody elektryczne

Czy się to komuś podoba, czy nie to właśnie tak wypowiedział się prezes zarządu grupy BMW. Niemiecka marka planuje mocno inwestować w rozwój branży samochodów elektrycznych oraz autonomicznych.
czytaj więcej