Aktualności

"Elektromobilność w krakowskich salonach sprzedaży samochodów"

M-CARS Dealer BMW, Kraków ul. Josepha Conrada 20
czytaj więcej

Nowy SsangYong zadebiutuje na targach w Genewie

Koreańscy producenci nie próżnują. Na tegoroczny Motoryzacyjny Salon w Genewie przygotowali zupełnie nowy, koncepcyjny pojazd należący do segmentu SUV-ów. Pikanterii dodaje fakt, że samochód będzie z napędem elektrycznym.
czytaj więcej

Kilka faktów o akumulatorach

Każda pogawędka o elektromobilności zazwyczaj schodzi na temat rozmowy o akumulatorach i ich właściwościach. To dzięki nim mamy do czynienia z rewolucją motoryzacyjną i dążymy do poprawy stanu naszego środowiska.
czytaj więcej

Milowy krok Volkswagena. Model I.D. VIZZION nadciąga!

Volkswagen nie próżnuje i po pierwszych projektach pojazdów elektrycznych, zaprezentował nam całkowicie autonomiczny model I.D. VIZZION. Stwierdzenie, że jest to samochód przyszłości, wydaje się tu zupełnie stosowne i zdecydowanie na miejscu.
czytaj więcej

Elektryczny potwór z Chin

Podczas zbliżającego się salonu motoryzacyjnego w Genewie dojdzie do jednej z najciekawszych premier w segmencie samochodów elektrycznych ostatnich lat. Firma Techrules zaprezentuje swój supersamochód rozwijający prawie 1300 koni mechanicznych.
czytaj więcej

Wodorowa konstrukcja z Polski

Studenci z Politechniki Lubelskiej planują zrewolucjonizować motoryzacyjny świat. Ich pojazd o nazwie Hydros zachwyca ekspertów na całym świecie. Trójkołowiec jest w stanie przejechać ponad tysiąc kilometrów za cenę jednego litra klasycznego paliwa.
czytaj więcej