Aktualności

Hyundai i Kia inwestują w Arrival, by wspólnie rozwijać pojazdy elektryczne

Hyundai Motor Company i Kia Motors Corporation ogłosiły strategiczną inwestycję w wysokości 100 mln euro (110 mln USD) w partnerstwo z firmą Arrival, brytyjskim startupem pojazdów elektrycznych.
czytaj więcej

Volkswagen zwiększa w swoich fabrykach wykorzystanie energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych

Marka Volkswagen czyni kolejne postępy w realizacji celu, jakim jest osiągnięcie w 2050 roku produkcji neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla. Na rok 2020 firma podjęła kolejne ambitne zobowiązania i zamierza zwiększyć zaopatrzenie swoich fabryk w energię elektryczną pochodzącą ze źródeł odnawialnych.
czytaj więcej

Solaris zaprezentuje nowy autobus elektryczny

Jeszcze w tym roku Solaris zaprezentuje nową ofertę w segmencie autobusów elektrycznych. Będzie to niskowejściowy Solaris Urbino 15 LE electric.
czytaj więcej

Lotos wprowadza opłaty za ładowanie samochodów elektrycznych

Lotos poinformował, że zakończył okres testowy projektu Niebieski Szlak. W tym czasie pojazdy elektryczne w ramach sieci koncernu można było ładować bezpłatnie.
czytaj więcej

Hakerzy z całego świata biorą na celownik Teslę. Elon Musk przedstawił swoje stanowisko

Tesla Model 3 będzie wkrótce celem zmasowanego ataku hakerskiego. Wszystko za sprawą specjalnych zawodów „Pwn2Own”, na których hakerzy z całego świata postarają się złamać zabezpieczenia samochodu.
czytaj więcej

Lucid Motors rozpoczyna przyjmowanie rezerwacji Europie

Firma Lucid Motors, która skupia się na luksusowych pojazdach elektrycznych napędzanych technologią nowej generacji, ogłosiła rozpoczęcie przyjmowania rezerwacji sportowego sedana. Model Lucid Air będzie dostępny w wybranych krajach w Europie.
czytaj więcej

1 2 3 4 201 202 203