Aktualności

W 2020 roku zaledwie 18 egzemplarzy Volvo S60 Polestar Engineered trafi do Polski

W środę 9 października w Volvo Car Warszawa zaprezentowano najnowszą, limitowaną wersję modelu S60 T8 Polestar Engineered. Ten sportowy i jednocześnie ekologiczny samochód już niebawem trafi na polski rynek w bardzo krótkiej serii. Model pokazuje także kolejny krok elektryfikacji oferty Volvo.
czytaj więcej

Taycan 4S wzbogaca gamę modelową elektrycznych samochodów Porsche

Zaledwie we wrześniu nowy elektryczny samochód sportowy Porsche świętował swoją głośną premierę, i to na trzech kontynentach jednocześnie. Teraz firma prezentuje trzeci już wariant swojego sportowego sedana na prąd – Taycan 4S.
czytaj więcej

Nowa Toyota RAV4 Plug-in zadebiutuje na targach w Los Angeles 2019

20 listopada na Salonie Motoryzacyjnym w Los Angeles Toyota zaprezentuje najmocniejszą wersję RAV4 w historii modelu – nowy RAV4 Plug-in 2021.
czytaj więcej

Porsche i Boeing partnerami na rynku miejskiej mobilności premium w powietrzu

Porsche i Boeing podpisały porozumienie o współpracy, którego celem jest poznanie rynku mobilności premium w przestrzeni powietrznej nad miastami oraz rozszerzenia ruchu miejskiego na przestrzeń powietrzną. Dzięki zawartemu partnerstwu obie firmy wykorzystają swoje wyjątkowe rynkowe atuty i spostrzeżenia, aby zbadać przyszłość pojazdów z segmentu miejskiej lotniczej mobilności premium.
czytaj więcej

W Unii Europejskiej rośnie poparcie dla zakazu diesli, benzyniaków, a nawet hybryd!

Dania stanęła na czele ruchu, który chce odgórnie nakazać krajom członkowskim Unii Europejskiej wycofanie samochodów z silnikami spalinowymi z europejskich dróg.
czytaj więcej

Elektryczny Volkswagen ID.3 potrafi komunikować się z kierowcą i otoczeniem za pomocą świateł

D.3 – pierwszy model z całkowicie nowej rodziny elektrycznych samochodów z ID. w nazwie – wyznacza przyszłość marki Volkswagen. Do rodziny ID. będą należały modele różnych segmentów. Producent zapowiada jednak, że wszystkie będą imponować dynamiką, nowoczesnym designem i innowacyjnymi reflektorami ID. Light. Nowatorska koncepcja oświetlenia wnętrza wizualnie wspomaga obsługę auta i sprawia, że ​​komunikacja z ID.3 jest bardziej emocjonalna.
czytaj więcej

1 2 3 4 174 175 176