Aktualności

Nissan otrzymuje nagrodę za projekt Electric Explorer African Challenge 2018

Pierwsza w historii wyprawa przez Afrykę samochodem elektrycznym, jakiej podjął się polski podróżnik Arkady Paweł Fiedler, zakończyła się ogromnym sukcesem. Teraz to osiągnięcie zostało docenione przez Związek Firm Public Relations.
czytaj więcej

Gruntowne zmiany w działalności Volkswagena. 9 miliardów euro na rozwój elektryków

W latach 2019-2023 marka Volkswagen zainwestuje w sumie ponad 11 miliardów euro w rozwój e-mobilności, cyfryzację, samochody autonomiczne i usługi mobilne. Z tego ponad 9 miliardów euro zostanie wydanych na ofensywę w dziedzinie samochodów elektrycznych Volkswagena.
czytaj więcej

Szkolenia z elektromobilności w Trójmieście

W jaki sposób samorządy powinny wypełniać obowiązki wynikające z Ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych?
czytaj więcej

Premier Morawiecki na Twitterze: 3 miliardy euro w 10 lat na elektromobilność

Traktujemy kwestię elektromobilności poważnie. W ciągu najbliższych 10 lat mamy zamiar przeznaczyć na ten cel, co najmniej 3 miliardy euro - napisał w poniedziałek na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.
czytaj więcej

Los Angeles miała miejsce premiera BMW Vision iNEXT

Podczas targów Los Angeles Auto Show odbyła się światowa premiera całkowicie elektrycznego modelu BMW Vision iNEXT. Wcześniej pojazd był prezentowany podczas pokazów przeznaczonych dla mediów.
czytaj więcej

5 kg wodoru poproszę - od 2021 na stacjach Lotos

Pierwsze dwa punkty tankowania wodoru powstaną w Gdańsku oraz w Warszawie do końca 2021 roku zapowiada Grupa Lotos. Umowa na finansowanie inwestycji wartej 10 mln euro została podpisana podczas Szczytu Klimatycznego COP24 w Katowicach.
czytaj więcej

1 2 3 4 93 94 95