Aktualności

Renault EZ-FLEX – wizja elektrycznego, autonomicznego auta dostawczego do miasta

Renault anonsuje nowy, eksperymentalny, elektryczny i inteligentny lekki samochód dostawczy: EZ-FLEX, który ma kompaktowe wymiary i jest bardzo zwrotny.
czytaj więcej

Tesla 3 na Nurburgringu. Daje radę to za mało powiedziane [video]

Tesla Model 3 z serii Performance do 100 km/h rozpędza się w zaledwie 3.2 sekundy, czyli tylko nieznacznie wolniej niż najszybsze wersje Modelu S.
czytaj więcej

W pełni elektryczna Toyota C-HR zadebiutuje w Chinach

Podczas salonu samochodowego Pekin 2018, Toyota zapowiedziała, że do końca 2020 roku wprowadzi na chiński rynek 10 zelektryfikowanych modeli aut.
czytaj więcej

Fleet Electric Day - relacja

Czy obecnie w Polsce istnieje już duży wybór aut elektrycznych? Można było to sprawdzić na FLEET ELECTRIC DAY – cyklicznej imprezie organizowanej w Warszawie przez Fleet Napędy Alternatywne
czytaj więcej

Kluczowa rola Chin w strategii elektromobilności Volkswagena

Chiny odegrają główną rolę w globalnym procesie transformacji koncernu Volkswagen. Jeszcze w tym roku oferta pojazdów z zelektryfikowanymi układami napędowymi zostanie zdecydowanie poszerzona. Do 2028 roku ponad połowa z 22 milionów planowanych aut elektrycznych ma być produkowana w Chinach.
czytaj więcej

Uruchomiono polski licznik elektromobilności

Po polskich drogach porusza się już niemal 5 tysięcy pojazdów elektrycznych, które mogą korzystać z ponad 640 stacji ładowania – wynika z Licznika elektromobilności, uruchomionego przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) oraz Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM).
czytaj więcej

1 2 3 4 127 128 129