Aktualności

SEAT Mii electric - nowy zgrabny samochód do miasta

SEAT zaprezentował Mii electric, swój pierwszy w pełni elektryczny samochód, dostosowany do warunków miejskiej jazdy. Pojazd potrafi rozpędzić się do 50 km/h w jedyne 3.9 sekundy, a akumulator zasilający auto osiąga poziom 80% naładowania w 1 godzinę.
czytaj więcej

Nissan z tytułem Global e-Mobility Leader

Wysiłki firmy wkładane w rozwój i propagowanie elektromobilności doceniane są nie tylko przez użytkowników samochodów elektrycznych, ale przez wielu światowych ekspertów. Podczas tegorocznego Global e-Mobility Forum w Warszawie, Nissan został wyróżniony tytułem Global e-Mobility Leader. To kolejne potwierdzenie, jak ważny jest wkład marki w tworzenie zrównoważonego, ekologicznego transportu.
czytaj więcej

Poznaliśmy ceny Skody Superb z napędem hybrydowym typu plug-in

Skoda ujawniła polski cennik modelu Superb z napędem hybrydowym typu plug-in. Samochód jest pierwszym PHEVem w ofercie producenta z Mladá Boleslav. Ceny odmiany sedan na rynku w Polsce rozpoczynają się od 147 850 zł. Za wersję kombi należy zapłacić co najmniej 150 550 zł.
czytaj więcej

Wydrukował swój własny model Tesli Cybertruck w technologii 3D

Wygląda na to, że najwierniejsi fani Tesli nie zamierzają siedzieć z założonymi rękami i czekać, aż ich ulubiony producent wyda na świat model Cybertrucka, który będziemy mogli położyć na swoim biurku.
czytaj więcej

Nowy system komunikacji SEAT-a podpowie, kiedy zmieni się światło

SEAT stworzył system, który pozwala na wymianę danych w czasie rzeczywistym między samochodami a infrastrukturą drogową. Kierowcy otrzymują ostrzeżenia o zmianach światła i innych istotnych zdarzeniach wprost do kokpitu w pojeździe. Nowe rozwiązanie znacznie zwiększa bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.
czytaj więcej

Japońska poczta uzupełni flotę o 1200 pojazdów elektrycznych Mitsubishi

1200 pojazdów elektrycznych Mitsubishi zostanie wprowadzonych do eksploatacji przez Japan Post (Pocztę Japońską) do końca marca 2021 r. Spółka zdecydowała się na wykorzystanie modelu dostawczego Minicab-MiEV podczas usług pocztowych i kurierskich. Przed rozlokowaniem w oddziałach, pojazdy będą lakierowane na czerwono, a na karoserii pojawi się wizerunek maskotki niedźwiedzia.
czytaj więcej

1 2 3 4 188 189 190