Tesla newsletter

Nowe funkcje Tesli w modelu S i w modelu X

Modele S i X Tesli są obecnie najbezpieczniejszymi i najszybszymi samochodami elektrycznymi w swojej klasie. Zostały wyposażone o nowe bezpłatne funkcje. Pierwsza z nich „Smart Air Suspension” zapewnia lepsze prowadzenie i komfort podróży dzięki automatycznej regulacji wysokości i twardości zawieszenia. Kolejną jest zdalna aktualizacja oprogramowania, dzięki której modele S i X 75 kWh uzyskały lepszą wydajność oraz przyspieszenie (poprawa o 1s do 100km/h). Ostatnimi nowościami są: dostępny kremowy kolor wnętrza pojazdu oraz  ilość siedmiu siedzeń w modelu X z możliwością złożenia drugiego i trzeciego rzędu całkowicie na płasko, dzięki czemu do dyspozycji zostaje pełna przestrzeń bagażowa.

Program polecający

Obecni właściciele Tesli mogą przekazać pięciu znajomym darmowe, nieograniczone ładowanie samochodów na ładowarkach Supercharger oraz dodatkowo 1000 dolarów  w kredycie na zakup modelu S lub X na podstawie posiadanego kodu polecającego.

 

Awaryjne zasilanie

Tesla oferuje kompletne nowatorskie rozwiązanie umożliwiające wytwarzanie, magazynowanie i wykorzystywanie czystej energii odnawialnej. „Powerwall” to akumulator domowy, który jest połączony z kolektorami słonecznymi lub „Solar Roof” (solarny dach) i służy do awaryjnego zasilania całego domu 24 h na dobę.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.tesla.com

Źródło fot:https://pixabay.com; https://www.tesla.com