Najbardziej elektryzujący finał WOŚP w Polsce. Będzie ogień!

12 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 28. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pana Grzegorza Olchawskiego, firmy GO+ EAuto, GO+ Cars oraz portal elektromobilność24.pl będą grać z Orkiestrą kolejny rok z rzędu! Przygotowaliśmy dla was szereg niezapomnianych atrakcji. Dowiedzcie się, dlaczego nie może was zabraknąć!

Dlaczego gramy?

Najogólniej mówiąc – zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Finał WOŚP w Krakowie

Jeśli jesteś fanem motoryzacji, nie może zabraknąć cię na finale Orkiestry w Krakowie. Przygotowaliśmy dla was moc wyjątkowych atrakcji, które będą towarzyszyć wam już do końca życia. To jednak nie wszystko. Abyście jeszcze lepiej zapamiętali to, co wydarzyło się 12 stycznia 2020 roku w Krakowie, będziecie mogli kupić wspaniałe, unikatowe pamiątki, z których cały zysk zostanie przekazany na rzecz Orkiestry. 

Wyjątkowi ludzie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko zbiórki i licytacje. To przede wszystkim niesamowity klimat i ludzie, którzy go tworzą. Właśnie dlatego będziecie mieli możliwość zobaczyć postacie, znane nie tylko w Polsce, ale i w Europie. To niepowtarzalna okazja, aby poznać prawdziwe gwiazdy motorsportu i zrobić sobie z nimi zdjęcia. Kto zatem przyjedzie do Krakowa?

Grzegorz Olchawski – człowiek Orkiestra, który całym sercem zaangażował się w tegoroczny finał WOŚP. Kierowca rajdowy znany między innymi ze startów w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Europy w widowiskowym Audi. Jeden z niewielu kierowców w Polsce, którego mogliśmy oglądać na trasach legendarnego rajdu Rally Legend obywającego się w San Marino. Ponadto Grzegorz jest wielkim wizjonerem, który poza startami w rajdach samochodowych, kreuje przyszłość naszą oraz naszych dzieci. Jego spółka GO+EAuto już teraz krzewi elektromobilność w całym naszym kraju. 

Tomasz Czopik – Pogody uśmiechnięty, a przede wszystkim niezwykle szybki kierowca rajdowy. Zdobywca mistrzostwa Polski w 2003 roku, w którym to toczył zapierające dech w piersiach batalie z Leszkiem Kuzajem. Uczestnik kilku rund Rajdowych Mistrzostw Europy. Od kilku lat również aktywny promotor bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 

Łukasz Wroński – jeden z najbardziej znanych i zarazem doświadczonych pilotów rajdowych w naszym kraju i USA (Mistrz Ameryki). Łukasz ma na swoim koncie ponad 140 startów w najróżniejszej rangi rajdach. W 2003 roku wraz ze wspominanym powyżej Tomkiem Czopikiem zdobył Mistrzostwo Polski. Startował również w imprezach odbywających się w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Swoją wiedzą i doświadczeniem mógłby dzielić się godzinami.

Prawdziwie rajdowe atrakcje

Przygotowaliśmy dla was licytacje, które dostarczą wam skoku adrenaliny na poziom, którego wcześniej nie znaliście! Rajdowy Co-Drive to marzenie każdego fana spalin i szybkich samochodów. Właśnie dlatego do waszej dyspozycji oddajemy całą gamę najróżniejszych samochodów ze świetnymi kierowcami. Na zwolenników elektrycznych, a zatem przede wszystkim ekologicznych samochodów będzie czekała piękna i szybka Tesla Model 3 oraz rajdowy, pierwszy w Polsce, elektryczny Fiat 500e. Tak to ten sam Fiat, którego możecie oglądać podczas Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, wyposażony w klatkę bezpieczeństwa oraz kubełkowe fotele. 

Spokojnie, spokojnie, to jeszcze nie wszystko! Fani spalinowej motoryzacji również z pewnością nie będą zawiedzeni. Będą mieli okazję usiąść na prawym fotelu amerykańskiego Can AM Mavericka. Natomiast fani polskiej motoryzacji z pewnością skuszą się na przejażdżkę autem, które zakorzeniło się w sercach Polaków na dobre. Rajdowy Fiat 126p należący do zespołu Kropek Rally Team przypomni wam wyjątkowy klimat rajdów sprzed lat. 

Na koniec prawdziwa bomba! Grzegorz Olchawski postanowił przywieźć do Krakowa perełkę, o której marzy każdy kibic rajdowy. Samochód legenda. Potwór z napędem na cztery koła o ogromnej mocy. Prawdziwe, kultowe, plujące ogniem z rury wydechowej, Audi S1, które w latach 1980-1991 święciło mnóstwo triumfów na trasach rajdowych Mistrzostw Świata. Samochód, który na dobre zmienił oblicze rajdów samochodowych.

Wystawa samochodów

Jeśli wolicie jednak w spokoju i ciszy pooglądać wyjątkowe auta, to także mamy dla was miejsce, w którym wasze serce zacznie bić szybciej. Przy głównej scenie na Powiślu będziecie mogli zobaczyć całą gamę samochodów elektrycznych i historycznych. Wśród tych drugich znalazło się Audi A2, którym Grzegorz Olchawski walczył o najwyższe lokaty na polskich trasach.

Niespodzianek ciąg dalszy

Sporo tego co? Ale to nadal nie wszystko. Przygotowaliśmy dla was jeszcze inne niespodzianki, które będziemy zdradzać na naszych profilach. Śledźcie zatem uważnie Fanpage Elektromobilnosc24, GO+ EAuto oraz GO+ Cars, bo kolejne atrakcje są prawdziwymi gratkami dla fanów rajdów samochodów, ale także miłośników pojazdów elektrycznych. Więcej szczegółów niebawem!

Zobacz też