Black Friday to za mało. Na stacjach ładowania GO+EAuto rusza Mikołajkowa promocja

Gdy cały świat szaleje przed zbliżającym się "Black Friday", GO+EAuto przygotowało swoją, lepszą promocję. Na stacjach ładowania należących do polskiej spółki, jutro (28 listopada) od godziny 12:00 zacznie obowiązywać tańszy cennik. 

Przedstawiciele GO+EAuto twierdzą, że jednodniowe promocje na Black Friday to zdecydowanie za mało. Właśnie dlatego przygotowali specjalny cennik, który będzie obowiązywał od jutra (28 listopada) godziny 12:00, aż do 8 grudnia. W tych dniach cena za ładowanie samochodu na wybranych stacjach będzie naprawdę atrakcyjna. Zatem na których stajach ładujemy w najbliższych dniach?

Z promocji można skorzystać na czterech stacjach szybkiego ładowania zlokalizowanych w Małopolsce. Dwie z nich znajdziemy w Krakowie. Pierwsza znajduje się przy hotelu Santorini, natomiast druga na terenie Centrum Handlowego Zakopianka. W obu zapłacimy 1.35 zł za DC. Kolejna stacja objęta promocją działa na placu Sobieskiego w miejscowości Łańcut, a ostatnia z nich znajduje się w Zielonkach na ul. Galicyjskiej. Te dwa punkty dla użytkowników samochodów elektrycznych są jeszcze tańsze, bo za DC zapłacimy na nich zaledwie 1.20 zł. 

Dostęp do stacji GO+ uzyskamy za pomocą karty klienta GO+EAuto, którą wyrobimy w siedzibie spółki w Krakowie na ul. Siewnej 30 lub przy pomocy aplikacji GoNet EV CPMS. Aplikację znajdziemy w sklepie Android PLAY oraz w App Store. Naturalnie jest ona darmowa. Ponadto każdy niezarejestrowany użytkownik będzie mógł uruchomić proces ładowania, płacąc za usługę przez platformę PayPal. Natomiast na stronie www.gopluseauto.pl znajdziemy pełną ofertę firmy.