Audi i 4Mobility Carsharing uruchamiają w Trójmieście usługę wynajmu aut na minuty

4Mobility we współpracy z marką Audi uruchamia usługi car-sharing w Trójmieście, kontynuując ekspansję na rynku krajowym. Mieszkańcy i turyści będą mogli korzystać z pierwszego w tym regionie car-sharingu Premium. Do ich dyspozycji zostanie oddanych na początek 60 nowych samochodów segmentu Premium - Audi A3 z silnikiem o mocy 150KM. 

Na początek w aplikacji dostępnych będzie 60 Audi A3 w obrębie stref w centrum i w popularnych miejscach Gdańska, Gdyni i Sopotu. Jednak wraz z rozwojem usługi, trójmiejska flota i strefa 4Mobility będą się powiększać. Auta będzie można wynająć i zwrócić bez dodatkowych opłat w Strefie Płatnego Parkowania – zarówno parkometry jak i paliwo są wliczone w cenę wypożyczenia auta.

W ramach debiutu spółki 4Mobility, w Trójmieście będzie obowiązywał cennik promocyjny, w którym za minutę jazdy Audi A3 zapłacimy tylko 39 groszy, a za każdy przejechany kilometr 80 groszy, Dzięki temu koszt przejazdu nowym Audi A3 np. z centrum Gdańska w okolice molo w Sopocie wyniesie nieco ponad 20 zł. 

Aby wypożyczać Audi A3 w usłudze 4Mobility, wystarczy posiadać prawo jazdy, pobrać aplikację 4Mobility carsharing i założyć konto. Auta są widoczne w aplikacji mobilnej, dzięki której można wynająć samochód, otworzyć go i sprawnie rozliczyć płatność przy użyciu karty płatniczej.