Fakty

FanBoost - 13 Stycznia kolejny wyścig w Marakeszu.

13 Stycznia kolejny wyścig w Marakeszu. Nie wszyscy wiemy, że w tej formule wyścigów istnieje opcja FanBoost. Ciekawi Was co to jest ? Zapraszamy Was do lektury. FanBoost Formuły E - wyjątkowa interakcja Elektryczne samochody wyścigowe to nie jedyna wyjątkowa cecha Mistrzostw Formuły E FIA. To także jedyny sport na świecie, który pozwala fanom wywierać wpływ na wynik wyścigu.
czytaj więcej

Formula E - Sezon 3

Za tydzień 13 stycznia kolejny wyścig 4 sezonu Formuły E. Kierowców będzie gościł Marakesz ! Aby płynnie Was wprowadzić do tego co się dzieje w 4 sezonie przedstawiamy podsumowanie 3 sezonu czyli wyścigów które odbyły się w sezonie 2016 / 2017.
czytaj więcej

Formula E - Sezon 2

Drugi sezon formuły E zgodnie z planem wystartował 24 października 2015 a zakończył się 3 lipca 2016 w Londynie. W tej edycji sezonu zaplanowano 10 wyścigów. Zgodne z założeniami cykl rozpoczął się w Azji. Następnie kierowcy odwiedzili obie Ameryki z których przylecieli na Stary Kontynent gdzie odbyły się cztery wyścigi ePrix.
czytaj więcej

Wystartował 4 sezon Formuły E. – Zapoznajmy się z historią. Sezon 1.

Wystartował 4 sezon Formuły E. – Zapoznajmy się z historią. Sezon 1. Projekt Formuła E jest projektem powołanym przez konsorcjum Formula E Holdings i licencjonowanym przez FIA. Za datę jego powołania przyjmuje się rok 2012. Inauguracja projektu czyi pierwsze ePrix miało miejsce 13 września 2014 roku.
czytaj więcej

Rynek mocy uzgodniony z Brukselą za cenę sporych ustępstw Warszawy

Komisja Europejska wymusiła na polskim rządzie kompletną zmianę filozofii rynku mocy, ale wygląda na to, że osiągnięto kompromis. Poprawki wprowadzą więcej gry rynkowej, ale i więcej ryzyka dla producentów energii
czytaj więcej

38 mln Polaków z prądem tylko z wiatru

38 mln Polaków z prądem tylko z wiatru Przechodzący nad Europą orkan Grzegorz dostarczył w sobotę tyle energii, że wystarczyło jej do zasilenia prądem gospodarstw domowych 450 mln Europejczyków i większości polskiego przemysłu. Duńskie wiatraki wyprodukowały więcej, niż zużył cały kraj, a w Niemczech i Belgii trzeba było dopłacać do odbioru prądu.
czytaj więcej

1 2 3 4