Aktualności

Większy zasięg, duża ładowność: udoskonalony Nissan e-NV200 zmienia zasady gry w segmencie małych samochodów dostawczych

Przełomowy samochód dostawczy, Nissan e-NV200 ze stuprocentowo elektrycznym napędem, łączy w sobie cechy wielokrotnie nagradzanego modelu Nissan NV200 z rozwiązaniami zastosowanymi w nowym Nissanie LEAF, rynkowym liderze sprzedaży. Tym samym, e-NV200 oferuje firmom funkcjonalny, zeroemisyjny pojazd pełen innowacyjnych technologii.
czytaj więcej

PKN ORLEN rusza z budową własnej sieci ładowarek elektrycznych w Polsce

Koncern rozpoczyna pilotażowy projekt instalowania szybkich ładowarek do samochodów elektrycznych na swoich stacjach paliw. Właśnie ogłoszono postępowanie zakupowe (tzw. RFP - request for proposal), na 23 ładowarki o mocy 50 kW i 100 kW. Jeszcze w 2018 roku kierowcy będą mieli możliwość naładowania aut elektrycznych na wybranych stacjach zlokalizowanych przy trasach tranzytowych w Polsce.
czytaj więcej

Powstaje Polska Izba Gospodarcza Elektromobilności

Walne Zgromadzenie Założycieli Polskiej Izby Gospodarczej Elektromobilności- 17 Styczeń 2018
czytaj więcej

Rajdowy Świeżak | #37| Elektrykiem do Naprawy

Trzydziesty siódmy odcinek "Rajdowego Świeżaka", w którym wspólnie z Szymonem Wantulokiem przeprowadzimy was przez kręte i często niejasne zakamarki sportów motorowych.
czytaj więcej

Silesia City Center ze stacją ładowania samochodów elektrycznych

Konieczność dbania o środowisko naturalne zwiększa się wraz z rozwojem technologii. Centrum Handlowe Silesia City Center wdraża kolejne proekologiczne rozwiązania. Po uruchomieniu bezpłatnego parkingu dla rowerów i stacji rowerów miejskich City by bike, przyszedł czas na stację ładowania samochodów elektrycznych.
czytaj więcej

Sejm przyjął projekt ustawy o elektrtomobilności i paliwach alternatywnych. Druk nr 2147 SPRAWOZDANIE KOMISJI DO SPRAW ENERGII I SKARBU PAŃSTWA ORAZ KOMISJI INFRASTRUKTURY

Sejm przyjął projekt ustawy o elektrtomobilności i paliwach alternatywnych. Druk nr 2147 SPRAWOZDANIE KOMISJI DO SPRAW ENERGII I SKARBU PAŃSTWA ORAZ KOMISJI INFRASTRUKTURY o rządowym projekcie ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych (druk nr 2147) Sejm na 55. posiedzeniu w dniu 9 stycznia 2018 r. - zgodnie z art. 39 ust. 2 regulaminu Sejmu – skierował powyższy projekt ustawy do Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa oraz Komisji Infrastruktury w celu rozpatrzenia.
czytaj więcej

1 2 3 4 11 12 13